Menu Zavřeno

Copywriting a tvorba obsahu

  • Psaní článků
  • Kompletní popisování webových stránek
  • Textace reklamních inzerátů
  • Návrhy domén, sloganů a claimů
  • Textování produktů, e-mailů a propagačních materiálů
  • Příprava příspěvků na sociální sítě (Facebook, Instagram)

Během svého působení ve světě copywritingu jsem napsala pestrou škálu textů nejrůznějších formátů. Kolik jich je přesně, nevím, neboť číslo každým dnem roste :-). 

Copywriting Ostrava - Eliška Reznerová

Na jaké téma píši?

Nejbližší jsou mému liščímu srdci dámská témata (rodina, domácnost, děti, DIY), zvířata (zejména psi a kočky) a životní prostředí (ekologie, zahrada a hobby nářadí, zdravý životní styl). Neodradí mě ale ani těžší obory. Zkušenosti mám s dentálními mikroskopy, průmyslovými čisticími prostředky, bezpilotními letouny, štěrkem, elektronikou… Jediné téma, se kterým se i po těch letech bohužel nedokáži ztotožnit, jsou auta. Ta raději přenechám jiným zapáleným automobilcům.

Průběh spolupráce

Eliška Reznerová - Copywriting Ostrava

Představení projektu –  Než se pustíme do práce, pošlu vám vstupní dotazník, který mi pomůže blíže poznat váš projekt. Připravit se můžete na základní otázky, jako například „Máte zavedený tón komunikace?” a „Kdo je vaše cílová skupina?”.

Eliška Reznerová - Copywriting Ostrava

Nastavení podmínek spolupráce – Řekneme si navzájem svá očekávání, představíme možnosti a na základě toho nastavíme spolupráci tak, aby vyhovovala oběma stranám.

Eliška Reznerová - Copywriting Ostrava

Zaslání podkladů – Bez správných surovin se vaří jen horko těžko. A stejné je to i se psaním. Ať už se jedná o textaci odbornějších článků nebo návrh sloganu, budu ráda, když mi pomůžete váš projekt více pochopit: Jak konkrétní služby probíhají? Z čeho produkty vyrábíte? apod.

Eliška Reznerová - Copywriting Ostrava

Zpracování obsahu – Psaní je tvůrčí, kreativní činnost, a proto preferuji termíny v budoucnosti před „včera bylo pozdě“ :-). Kratší textace a článek obvykle dodávám do 7-14 pracovních dní. Textace webových stránek do 1 měsíce. Jakmile bude hotovo, obratem vám vypracované texty pošlu.

Eliška Reznerová - Copywriting Ostrava

Váš feedback – Ten je pro mě i pro samotný výstup klíčový. Přeci jen, vy máte veškeré know how vašeho podnikání a víte o svých produktech či službách první poslední. Pokud najdete v textu nesrovnalosti (např. že při výrobě používáte kromě smrkového dřeva i dubové) nebo budete chtít pár vět připsat, napište či zavolejte. Upravím textaci dle vašich představ.

Ukázky prací

Textace webových stránek

Sociální sítě​

Návrhy domén

Ceník liščích služeb​

Základní sazba činí 500 Kč/hod. Obsahové strategie a komplexnější spolupráce naceňuji individuálně podle náročnosti a rozsahu.

Kontaktní formulář

Zaujaly vás mé liščí služby? Napište mi na eliska@rezavaliska.cz nebo přes kontaktní formulář. Společně, ať už online, nebo nad šálkem dobrého čaje, najdeme cestu ze začarovaného (obsahového) lesa. Nebojte se, nekoušu :-).

Novinka z liščí nory: Aktuálně mě u klávesnice příliš často nezastihnete. Věnuji se 24/7 malému liščátku. Zpět do světa copywritingu se vrátím naplno nejdříve v roce 2023. Děkuji za pochopení.  


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Copywriting
5 (100%) 1 vote