Menu Zavřeno

Psaní článků na zakázku

Už jste někdy měli pocit, že nemůžete odlepit oči od textu? Chtěli jste vědět, jak to dopadne, nebo vás jen text zaujal natolik, že jste jej chtěli dočíst až do posledního slova? Tak přesně takové články vám připravím. Žádná zbytečná výplň stránek, ale čtivý obsah, který budou vaši čtenáři rádi číst. A to znovu a znovu a znovu…

Psaní článků na zakázku - Copywriting Ostrava - Copywriter Eliška Reznerová

Články, které mohou zdobit váš web

Publicistické články

Články do novin, časopisů a online magazínu píši nejčastěji na základě vlastních zkušeností. Budete-li chtít, ráda se také zapojím do přípravy  obsahového plánu a vymýšlení dalších témat.

Odborné články

Že jsou odborné článek dlouhé a nudné? Když spojíme mé liščí schopnosti a vaši odbornost, uvidíte, že vznikne čtivý a obsahově bohatý článek přesně pro tu správnou cílovou skupinu.

Návody a manuály

Jsem kreativec tělem i duší. Proto se ráda pustím i do “offline” tvoření. Návody píši jasně, stručně a tak, aby je pochopil i začátečník. Navíc je mohu doplnit autorskými fotkami.

Populárně naučné

Populárně naučné články jsou svěží, lehké a určené především laické veřejnosti. I přes kratší formát ale obsahují mnoho cenných informací.

Recenze

Recenze připravuji na základě reálných zkušeností (mých, či od jiných uživatelů). Jsou tedy upřímné a maximálně věrohodné. 

Reportáže

Reportáž nemusí být jen jednotvárný výčet programu akce. Ukažte svým klientům, že všechny vaše akce stojí za návštěvu.

Rozhovory, interview

Osobní rozhovory i online interview okoření váš obsah a dodají mu větší autenticitu. Vyzpovídat mohu vaše zákazníky, zaměstnance nebo odborníky z oboru. 

PR články

Žádná škrobená prezentace, kterou nikdo nebude číst. V PR článku spojím vaše zájmy i zájmy cílové skupiny. Vzniká tak příjemné čtení s nenucenou prezentací a přidanou hodnotou pro čtenáře.

E-booky

Chcete nabídnout svým zákazníkům obsah plný praktických rad, tipů a inspirace? Sepíši vám e-book, ke kterému se budou vaši klienti rádi vracet. V případě zájmu zajistím i grafické služby.

Cena článků a termín dodání

Cena se odvíjí od náročnosti a délky. Kratší články na lehká témata vycházejí obvykle od 800 do 1 500 Kč. Odborné články, návody a jiné náročnější formáty stojí od 1 000 Kč. Termín dodání se pohybuje mezi 7 až 14 dny.

Co psaní článků obsahuje?

  • Obsahový plán a kalendář – Na základě cílové skupiny, analýzy klíčových slov a aktuálních trendů připravím obsahový plán článků na několik týdnů až měsíců dopředu. Vytvořím přehlednou tabulku (obsahový kalendář), díky kterému budeme přesně vědět, v jaké fázi příprav se jednotlivé články nacházejí.
  • Přípravu podkladů, sběr informací – Většina článků vychází z mých zkušeností či znalostí. Ráda ale zpovídám i lidi v mém okolí, odborníky nebo vaše zaměstnance (kteří mimochodem mívají skvělý vhled do dané problematiky). Pokud nikoho relevantního po ruce nemám, provedu průzkum na vlastní pěst. Hledám ověřené zdroje, knihy, časopisy a další věrohodná média, která mi poskytnou co nejpřesnější informace. 
  • Vyhledání obrázků – Nejlepší obrázky jsou ty vlastní – nakreslené či vyfocené. Občas se ale stane, že žádné vizuální podklady nejsou po ruce. V takových případech jsem schopna dodat vlastní fotografie, případně je vyhledat ve fotobankách.  
  • Vkládání na web – Nemáte po ruce někoho, kdo by články vkládal na webové stránky? Budete-li si přát, texty po napsání mohu rovnou vložit na web a naplánovat ke zveřejnění. Umím pracovat ve většině administračních rozhraních a v nových se rychle zorientuji. 
  • SEO (Optimalizace pro vyhledávače) – Při psaní nezapomínám ani na SEO. Nemusíte se tedy bát, že získáte jen suché věty plné obsahové vaty a s co největším počtem klíčových slov. Nebo naopak, nevzhledný článek bez špetky optimalizace. Do článku zakomponuji relevantní klíčová slova, přidám odkazy na jiné podstránky webu, vytvořím strukturované nadpisy, napíši meta description. Budou-li součástí článku také obrázky, mohu vymyslet vhodný titulek a alternativní popisek.

Kontaktní formulář

Zaujaly vás mé liščí služby? Napište mi na eliska@rezavaliska.cz nebo přes kontaktní formulář. Společně, ať už online, nebo nad šálkem dobrého čaje, najdeme cestu ze začarovaného (obsahového) lesa. Nebojte se, nekoušu :-).

Novinka z liščí nory: Aktuálně mě u klávesnice příliš často nezastihnete. Věnuji se 24/7 malému liščátku. Zpět do světa copywritingu se vrátím naplno nejdříve v roce 2023. Děkuji za pochopení.  


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Známe se? Ohodnoťte svou zkušenost se mnou! 🙂