Menu Zavřeno

Co o mně říkají...

...klienti?

"S Eliškou mám několikaletou zkušenost. Je to přesně typ lidí, které ke své práci vyhledávám. Maximálně spolehlivá, vstřícná, plní termíny. Je kreativní a v podstatě ji máte jako samostatnou jednotku.
Pracuje na 110 %."
"Eliška odvádí skvělou práci ve všech ohledech, oceňuji zejména její perfektní komunikaci, plnění termínů a vlastní iniciativu. Kromě pravidelného dodávání textů nám velmi pomohla i během přípravy nového grafického návrhu jednoho z našich magazínů."

...kolegové?

"Eliška se dokáže pomocí slov dotknout vaší duše. A vůbec nezáleží na tom, jestli se jedná o popisek dezénů nebo složitou technickou úvahu. Práci s Eliškou můžu doporučit naprosto všem. Rozptýlí všechny ty fámy o copywriterech. Dvě věci jsou pro ní naprosto svaté. Deadline a spokojenost klienta."
"S Eliškou jsem spolupracoval 3 roky. Za tu dobu se vypracovala ve spolehlivého copywritera. Píše krásné čtivé texty. Dokáže vykouzlit úžasné články z technických podkladů, prostě dokonalý psavec. Navíc její vztah k přírodě motivoval mnohé z nás, abychom se stali lepšími lidmi. "
"Je to psavec! S Elis byla radost pracovat a přeji ji jen milé klienty. Do copy je velmi schopná a zvládá opravdu jakékoliv témata od šroubků až po jednorožce a víly a úplně s přehledem. Organizačně i časově je velmi pečlivá a dlouhodobé obsahové plány ji nedělají problém. Ne jen pro dlouhodobé projekty je to střela!"

Ukázky mých prací

Během své práce jsem připravila pestrou škálu textů, popisků, článků i příspěvků na sociální sítě. Nejbližší jsou mému liščímu srdci dámská témata (rodina, domácnost, děti), životní prostředí (ekologie, zahrada a DIY, zdravý životní styl), ale neodradí mě ani těžší témata. Zkušenost mám s průmyslovými stroji, bezpilotními letouny i mikroskopy pro dentisty. Každý projekt beru jako výzvu a možnost rozšířit si obzory.

Textace webových stránek

Sociální sítě

Návrhy domén

Kontaktní formulář

Zaujaly vás mé liščí služby? Napište mi na eliska@rezavaliska.cz nebo přes kontaktní formulář. Společně, ať už online, nebo nad šálkem dobrého čaje, najdeme cestu ze začarovaného (obsahového) lesa. Nebojte se, nekoušu :-).

Novinka z liščí nory: Aktuálně mě u klávesnice příliš často nezastihnete. Věnuji se 24/7 malému liščátku. Zpět do světa copywritingu se vrátím naplno nejdříve v roce 2023. Děkuji za pochopení.  


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

S kým spolupracuji a koho doporučuji

PPC konzultant Jonáš

Jonáš je pečlivý marketér, který se nebojí posouvat dále. Myslí strategicky, k práci přistupuje systematicky a v kampaních má rád pořádek. Hledáte-li spolehlivého PPC konzultanta, který vám vymazlí kampaně, je Jonáš ten pravý.

SEO konzultant Adam

Spolupráci s Adamem doporučuji všem, kteří hledají spolehlivého SEO konzultanta, co posune projekt na další úroveň. SEO, UX, tvorbu strategií  si dává s naprostým přehledem, stejně jako vedení a vzdělávání dalších lidí.

Překladatelka Marcela

Má pravá ruka při překladech. Marcela (známá také jako Cukrová Vata) učí angličtinu, korejštinu a korejskou kulturu v Ostravě a okolí. Je to vstřícná usměvavá žena s velkým srdcem. Ráda pomůže, vysvětlí a dobije vás pozitivní energií.

Reference
5 (100%) 1 vote