Menu Zavřeno

Kurzy a školení copywritingu

Chcete tvořit obsah na své stránky, rozšířit si znalosti v online marketingu nebo zjistit, jak u svého projektu texty uchopit? Ráda vám ukážu cestu ze začarovaného obsahového lesa.  V rámci svých liščích služeb nabízím:

  • Školení copywritingu a tvorby obsahu
  • Školení obsahové strategie

Kromě firemního školení nabízím také individuální kurzy copywritingu pro začátečníky. 

Školení copywritingu Ostrava - Eliška Reznerová

Co vás čeká?

Rozsah školení copywritingu připravuji podle potřeb každého klienta. Proto než se do vzdělávání pustíme, řeknete mi, které oblasti vás zajímají a na co byste se rádi zaměřili (psaní blogu, otextování webu, nastavení tónu komunikace, obsahová strategie…). A pokud jste úplný začátečník, vůbec nevadí. Kromě copywritingu se společně můžeme podívat i na základy celého online marketingu. Školení pak může probíhat jako klasická přednáška, kreativní workshop nebo jako příjemná diskuze při kávě.

Kdy a kde?

Školení a kurzy copywritingu probíhají především v Ostravě a okolí (Opava, Havířov, Hlučín…). Jsem však liška dobrodružná a nebojím se vycestovat ani do odlehlých končin naší země. Delší cesta do Brna, Prahy nebo Plzně mě tedy neodradí. Školení mohu uspořádat přímo ve vaší firmě, případně mohu zařídit vhodné prostory (coworkingové centrum, kavárnu apod.). A v nejhorším případě je tady Skype :-). 

Cena školení

Cena školení copywritingu je hodně individuální. Odvíjí se od toho, jak rozsáhlé samotné školení bude, zda bude potřeba rezervovat prostory apod. Cena se tedy pohybuje od pár set korun (online kurz copywritingu pro začátečníky) až po několik tisíc (obsáhlý několikahodinový kurz přizpůsobený speciálním požadavkům klienta).

Kontaktní formulář

Máte chuť rozproudit mozkové buňky a vstoupit do kouzelného světa copywritingu? Napište mi na eliska@rezavaliska.cz nebo přes kontaktní formulář. Nebojte se, nekoušu :-).

Novinka z liščí nory: Aktuálně mě u klávesnice příliš často nezastihnete. Věnuji se 24/7 malému liščátku. Zpět do světa copywritingu se vrátím naplno nejdříve v roce 2023. Děkuji za pochopení.  


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Známe se? Ohodnoťte svou zkušenost se mnou! 🙂